OSPATARI/TE BARMANI/TE ( DUBAI-E.A.U. )

KNIGHTSBRIDGE International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intampinarea preluarea clientilor;
- Prezentarea meniului, recomandari meniu;
- Preluarea comenzilor si servirea clientilor in conformitate cu standardele hotelului;
- Asimilarea standardelor de prezentare menu, servire etc. prin participarea activa la programele de instruire / training gratuite oferite de angajator;
- Respectarea normelor de igiena de la locul de munca. etc.

CERINTE

NU SE CERE EXPERIENTA IN DOMENIU!!!

- Limba Engleza la un nivel mediu;
- Orice experienta pe un post similar constituie un avantaj, dar nu reprezinta o conditie eliminatorie;
- Atitudine si prezenta agreabile;
- Dorinta de acumula si dezvolta experienta intr-un mediu de lucru deosebit (hoteluri de 4 si 5 stele, renumite pe plan international).

BENEFICII OFERITE

Pachet Salarial:
- Salariul net: 275 - 300 USD/Luna;
- Comision din vanzari: 100 ¿ 200 USD/Luna;
- Cazare asigurata de angajator fara costuri;
- Servicii de masa asigurate de angajator gratuit;
- Asigurare personala de sanatate platita de angajator;
- Bilet de avion platit de angajator;
- Programul de lucru: 48 ore/ saptamana (6 zile din 7);
- Orele suplimentare platite;
- Servicii de transport gratuite la locul de munca si invers.
- 4 saptamani de concediu platit.

KI Recruitment este o companie cu capital si management britanic care isi desfasoara activitatea in Romania, oferind servicii de recrutare la standarde internationale pentru persoanele in cautarea unui loc de munca.