joburi in cafenele DUBAI (UAE)

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCURI DE MUNCA in CAFENELE DUBAI – UAE
BRAINS CONSULTING recruteaza personal pentru un lant de cafenele din Dubai (Emiratele Arabe Unite).
ATENTIE!!! Firma BRAINS CONSULTING NU PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION DE LA CANDIDATI!!!

Pozitii disponibile:
Restaurant Manager – 2
Assistant Manager - 4
Kitchen Manager – 4
Cook - 2
Barista Bronze/Silver/Gold– 4
Team Member – 2
Steward- 4
Responsabilitati:
Restaurant Manager - Se incadreaza in departamentul de operatiuni, are in responsabilitate performanta echipei pe care o are in subordine, urmareste procesul continuu de imbunatatire.
Assistant Manager – responsabil de buna functionare a cafenelei , indeplineste cerintele si politicile companiei
Kitchen Manager- va asigura calitatea fiecarui fel de mancare dupa o reteta standard, se va ocupa de inventar si de costul alimentelor
Cook – va asigura fiecare fel de mancare
Barista – se va ocupa de prepararea cafelei
Team Member- se va ocupa de primirea clientilor in cafenea si de servirea acestora
Steward – va fi responsabil de igiena si curatenia din cafenea

CERINTE

Cerinte

- Cunostinte medii/avansate de limba engleza (reprezinta avantaj cunoasterea si altor limbi straine)
- Experienta obligatorie in domeniu:
Restaurant Manager : minim 2 ani
Assistant manager- minim 2 ani
Kitchen Manager – minim 3 ani pe un post similar
Cook – minim 2 ani experienta
Barista – minim 2 ani experienta pe un post similar
Team Member – minim 2 ani experienta
Steward – 0-2 ani experienta in domeniul hotelier sau restaurant

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Conditii de salarizare (net/luna) :

Restaurant Manager – 1700$ + tips
Assistant Manger – 1100 $ + tips
Kitchen Manager – 1100 $ + tips
Cook- 600-750$ + tips
Barista – intre 750- 950 $ + tips
Team Member – 1000 $ + tips
Steward -550$ + tips
Beneficii:
- La salariul lunar se adauga si tips ( cam inca o data salariul pe o luna)
- Bilet de avion oferit GRATUIT de angajator
- Cazarea este asigurata gratuit in primele 15 zile, timp in care candidatul trebuie sa caute cazare permanenta, fiind asistat de catre angajator
- Procesarea gratuita a documentelor in vederea obtinerii permisului de sedere si de munca
- Transport pana si de la locul de munca asigurat de angajator

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.