Coafeze/Stilisti in Dubai

Safe Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tuns, coafat si vopsit parul, perucile si mesele;

- vanzarea produselor pentru par;

- primirea si asistarea clientilor;

- sa indeplinieasca sarcini de receptie, cum ar fi preluarea apelurilor telefonice si efectuarea rezervarilor.

CERINTE

- experienta in domeniu 3 ani;

- punctual si dinamic;

- cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;

- personalitate agreabila;

- bune abilitati de comunicare;

- capabil sa lucreze sub presiune;

- fler creativ;

- capabil si dispus sa urmeze instructiuni.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;

Cazare si transport asigurate de angajator;

Concediu platit: 30 zile calendaristice/an;

Bilet anual platit de angajator catre casa;

Tips-uri;

Daca sunteti interesat(a) de aceste posturi, va rugam sa ne trimiteti cv-ul dumneavoastra in limba engleza si o fotografie tip pasaport pe adresa noastra de mail sales@saferecruitment.ro, in cel mai scurt timp posibil si sa specificati in titlul mail-ului postul pentru care doriti sa aplicati.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare