ASISTENTE MEDICALE

HR-Recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia posturilor:
¿ Dubai ¿ Emiratele Arabe Unite
¿ Activitatea se va desfasura in clinici si spitale dotate la cel mai inalt standard

CERINTE

Conditii:
¿ Absolvente cu diploma ai scolii sanitare postliceale sau echivalent;
¿ Cunoasterea limbii Engleze nivel mediu;
¿ Fara antecedente penale sau restrictii de parasire a tarii;
¿ Fizic placut, stare de sanatate foarte buna:

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
¿ Contract de munca pe perioada 1- 3 ani;
¿ Program de lucru de 8/zi ;
¿ Salariu : 800 ¿ 1200 USD (in functie de experienta) , orele suplimentare si garzile se platesc separat;
¿ Salariatului ii vor fi garantate suportarea de catre angajator a asigurarilor medicale,de accidente si taxele de asigurari sociale;
¿ Plata salariului se face lunar iar salariatul va beneficia de 28 zile de concediu anual;
¿ Cazarea, masa si transportul urban este asigurata prin grija angajatorului ;
¿ Agentia asigura asistenta si suportul pentru intocmirea documentelor necesare si semnarea contractului de munca cu angajatorul;

Aplicatia se desfasoara foarte repede, plecarea fiind posibila in 4- 8 saptamani de la depunerea dosarului.
NU ESTE NECESARA ECHIVALAREA STUDIILOR !!!

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare,selectie si plasare a fortei de munca