MUNCA STRAINATATE, ELVETIA

Work Work

23-06-2014 | EXPIRA LA 23-07-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plecari prin fortele de munca cu contract de munca . Plecarile incepand din 6 iulie. Posturi in parc de distractii ( franceza sau italiana) reprezinta avantaj. Cazare plus 2 mese se asigura de patron. Contract pe perioada nedeterminata: 0748 670 458; 0753 762 778; 0767 153 011

Aplicati acum sau trimitei mesaj sa primiti nr noastre de telefon. Data limita 28.06.2014

CERINTE

AVANTAJELE DE A LUCRA CU ECHIPA NOASTRA:

- PLECARI CU GARANTII REALE

- SUPORT IN STRAINATATE, AVEM GRIJA CA ANGAJATORUL SA ISI RESPECTE CONTRACTUL ( SALAR, CAZARE, MANCARE, ASIGURARE) , LA FEL SA ISI RESPECTE SI ANGAJATUL PARTEA

- FARA COMISIOANE DIN SALARUL DUMNEAVOASTRA

- NE OCUPAM DE TRANSPORT PANA LA ANGAJATOR

- VA AJUTAM SA VA GASITI SAU SA OPTATI LOCUL DE MUNCA POTRIVIT PENTRU DUMNEAVOASTRA, SI SA AVETI PARTE SI DE CASTIGURI FINANCIARE

-NU NE BATEM JOC DE CLIENTII NOSTRII, NU II AMANAM , PENTRU NOI CLIENTUL ESTE IMPORTANT !!

BENEFICII OFERITE

CONTRACT!

DESCRIEREA FIRMEI

Work Advice o echipa de profesionisti care se ocupa cu plasarea fortei de munca in strainatate. Noi ne ocupam de nevoile si cerintele clientilor. Prioritatea numarul unu pentru noi sunteti dumneavoastra.