Mecanic auto Elvetia Zurich/Berna/Biel/Lucerna

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Mecanic auto
Necesar personal 4
Descriere
Executarea tuturor lucrarilor de intretinere si reparatii.
Capacitate de a face diagnostice si corectari tuturor defectiunilor.
Executarea lucrarilor de garantie, precum si modificarilor tehnice, conform informatiilor de serviciu.
Pregatirea rapoartelor de inspectie.
Contractul individual de munca se inregistreaza in Elvetia, pe termen lung.
Locatie/Tara Diferite locatii in Elvetia (Zurich/Berna/Biel/Lucerna)
Data de inceput Imediat

CERINTE

Data de sfarsit
Experienta necesara Da, este necesar
Cazare Asigurata de angajator contra-cost la pretul de aproximativ 350-500 Euro pe luna, singur in camera (la pensiune)
Salariu pe ora Aproximativ 30 Euro Brut pe ora (la inceput)
La 172 de ore lucrate pe luna salariul ajunge la aproximativ 3000-3300 Euro Net
Transportul Romania-Elvetia Suportat de candidat
Transport cazare-munca Suportat de candidat
Diploma/ Certificat Nu este necesar
Citire planuri tehnice Nu este cazul
Limbi straine Germana la un nivel mediu
Unelte de mana Nu este cazul
Asigurari sociale Da

Permis de conducere
Da, este necesar, categoria B/BE
Masina proprie Constituie avantaj pentru deplasarea proprie
Ore suplimentare Da, se pot realiza

Echipament protectie
Echipament de lucru – personal Nu este cazul
Bocanci santier (S3) – personal Nu este cazul
Ochelari de protectie Nu este cazul

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.