Babysitter / Au Pair - Elvetia, Belgia & Anglia

SC Uca Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Au pair-ul ajuta familia gazda cu ingrijirea copiilor si asigura un usor menaj al casei. Se lucreaza intre 20 si 35 ore saptamanal pe parcursul a 5 zile pe saptamana, 2 fiind libere.

CERINTE

Candidatul ideal:
Cunostinte de limba engleza si/sau franceza
Experienta in ingrijirea copiilor
Sanatos/sanatoasa clinic
Minim diploma de BAC
Necasatorit/a
Fara copii
Fara antecedente penale
Permisul auto cat. B reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Familiile ofera: cazare si masa gratuit, posibilitatea de a urma cursuri de limba engleza/franceza, vacante platite, transport gratuit (pentru Belgia dar si pentru Anglia exista aceasta disponibilitate), minim 450-550 Euro lunar pentru Belgia, minim 450-500 Euro lunar pentru Elvetia, iar pentru Anglia minim 70 lire sapatamanal pentru un au pair standard si minim 90-100 lire saptamanal pentru un au pair plus.

Pentru Belgia si Elvetia familiile platesc permisul de munca al candidatului, iar pentru Anglia permisul BR3 este gratuit.

Fara comision de plasare pentru Belgia si Elvetia. Comisionul de plasare pentru Anglia este de valoarea unui salariu saptamanal si este platibil la o luna dupa ce plasarea s-a facut.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie plasare forta de munca in strainatate