Infirmier in Centru de Ingrijire- Dublin Republica Irlanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Infirmier in Centru de Ingrijire
Necesar personal 4
Descriere

Ingrijirea si igiena persoanelor varstnice aflate in centrul de ingrijire.
Locatie/ Tara Dublin ,Republica Irlanda
Data de inceput cat mai repede posibil
Data de sfarsit contractul este pe minimum 1 an de zile cu posibilitate de prelungire
Masa nu este asigurata
Cazare Asigurata,aproape de centru la costul de 250 de euro pe luna
Salariu brut Incepe de la 11.50 euro pe ora
Program de munca Minimum 37 de ore pe saptamana
Transportul Romania-Republica Irlanda Suportat de candidat .
Ore suplimentare Da
Asigurari Medicale Da
Asigurari sociale Da
Concediul Anual Da.platit de angajator
Training/ cursuri de formare Asigurate de angajator

CERINTE

Limbi straine Engleza la nivel mediu
Diploma/ Certificat Nu
Experienta necesara Minimum 6 luni
Permis de conducere Nu

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.