Asistenți Medicali (Elveția)

SLAUGYTOJA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta: Asistenți Medicali (Elveția)
Salariul: 5000-6000 euro/luna (experiența influențeaza salariul)
Țara: Elveția (Zürich/Bern, Switerland)

Descrierea ofertei:
Clinetul nostru din Elveția este în căutarea specialiștilor asistenți medicali din România. Este obligatoriu să aveți pregătirea în domeniu (medicină generală cu specialitate sau fără).
Candații selectați vor fi ajutați cu toți pașii necesari pentru obținerea unui loc de muncă legal.
Este important să aveți motivația să fiți pregătiți să treceți prin procesele de legalizare a documentelor din cauza că poate dura o perioadă mai lungă.

Detalii:
- Transportul (din România) și înscrierea documenteleor necesare (cele din Elveția) sunt asigurate de angajatorul Elvețian
- Locul de muncă va fi în orașul Zürich sau Bern
- Candidații seletați vor face parte de un training organizat de angajator
- Cazarea deasemenea asigurată de angajator

CERINTE

- Să aveți un CV în romană și în germană pregătit
- Diploma de asistent medical generalist (Certificatul de conformitate)
- Un nivel mediu-avansat de limba germană (B2-C1)
- Experiența în domeniu
- Să fiți motivat(ă) să lucrați pentru un termen îndelungat

Slaugytoja.eu este o companie internaţională de recrutare şi plasare a personalului medical din România, Ungaria, Bulgaria, Slovacia, Lituania şi Letonia. Suntem specializaţi în servicii de recrutare personalizate şi eficiente.