Website Designer

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce va ofera angajatorul????

- Contract de munca pe o perioada de minimum 2 ani de zile,

- Salariul va fi in functie de experienta fiecarui candidat si in functie de calificare. Salariile sunt net nu sunt taxe in Dubai

Pentru “ nail extentionist” Salariul este cuprins intre 1,500 si 4,500 AED pe luna, euro: 307- 923

Pentru “beauticians” ” Salariul este cuprins intre 1,500 si 4,500 AED pe luna, euro: 307- 923

Pentru Website ” Salariul este cuprins intre 2,500 to 7,000 AED pe luna, euro: 513-1437

Pentru “ hairdresser” Salariul este cuprins intre 3,500 to 8,500 pe luna, euro: 718- 1745

- Salariul va fi platit o data pe luna in prima zi din luna.

- Cazarea este asigurata si gratuita

- Masa nu este asigurata este responsabilitatea fiecarui candidat.

- Beneficii: servicii gratuite de cosmetica in salon plus produse cosmetice,

- Se lucreaza 60 de ore pe saptamana, 6 zile, 1 zi libera,

- Orele suplimentare se asigura si sunt platite separate,

- Trasportul Romania- Dubai este platit de catre angajator, iar bonus dupa 1 an de contract vi se dau 2 bilete de avion gratuite.

- Vi se asigura Uniforma,

Ce va ofera Business Activ Consult ???

- Pregatire pentru interviul cu angajatorul, sfaturi utile,

- Asistenta in pregatirea documentelor necesare pentru viza,

- Contract de munca,

- Viza

CERINTE

They must know and practice:

adobe suite
HTML
CSS
Jquery
Flash
Experienced on web 2.0 templates
Good knowledge of print media and graphic designing
3 years + experience

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.