WAITRESS, BARTENDER, BAR JACK- Contracte de munca in DUBAI

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inca nu ti-ai gasit un job?

APLICA ACUM SI VEI PUTEA LUCRA INTRE 6 - 36 LUNI IN DUBAI – RESTAURANT /BAR-CAFÉ

POSTURI VACANTE DUBAI:

1. Bartender - 10 posturi.
Conditii de participare: experienta minim 6 luni pe un post similar si cunoasterea retetarelor pentru café/cocktail ; limba engleza nivel avansat .Varsta 20- 35 ani.

2. Ospatarite - 17 posturi
Conditii de participare: experienta minim 3 luni pe un post similar, limba engleza nivel avansat.Varsta 20- 35 ani.

3. Hostess (intampinare clienti, supervizare) - 6 posturi
Conditii participare: experienta nu este necesara, limba engleza - nivel avansat. Varsta 20- 30 ani

4. Bar Jack (administrare bar, curatenie) - 7 posturi
Conditii participare: experienta minim 3 luni pe un post similar(poate fi si experienta in administrativ sau ajutor bucatarie) , limba engleza nivel mediu- avanasat. Varsta 20- 40 ani.

Contractele pot fi intre 6- 36 luni, in restaurante sau baruri din Dubai !

CERINTE

Cerinte:

- Limba engleza avansat

- Fara Cazier judiciar

- Clinic sanatos

- Experienta in functie de pozitia pentru care se aplica

TAXE PROGRAM:

Taxa plasament (la semnarea contractului de munca) – 300 Euro (TVA inclus)

Taxa agentie partenera – 300 Lire Sterline (Tva Inclus)

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pentru oricare dintre pozitii sunt urmatoarele:
- salarizare intre 350 - 400 Lire sterline net ( in functie de post si experienta)
- cazarea asigurata gratuit - conditii foarte bune.
- 1-2 mese/zi asigurate gratuit
- tipsuri garantate intre £480- £880 Lire sterline pe luna

- Bilet de avion gratuit!

- Obtinerea vizei pe 3 ani – nu implica nici un cost din partea candidatului.

- Mediu de lucru placut

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro