Ospatarite si receptionere in Dubai - FARA COMISION!!!!

SC GIKOV COMPANY SRL -

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt disponibile in Dubai - intr-un lant hotelier care se va deschide in curand.
Se cauta 5 ospatarite si 3 receptionere.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la nivel conversational
- experienta in domeniu de minimum 1 an
- seriozitate

Persoanele interesate de oferta sunt rugate de se inregistreze pe site-ul nostru: www.gikov-consulting.com.

Fiecare persoana inregistrata pe site va fi contactata telefonic de catre consultantii nostri in cel mai scrut timp.

VA REAMINTIM: PENTRU ACESTE POSTURI CANDIDATII SELECTATI NU VOR AVEA ABSOLUT NICIUN COST LEGAT DE PLECARE!

BENEFICII OFERITE

- salariu de la 2000 Dirhami (+tips pentru ospatarite)
- cazare asigurata GRATUIT
- masa asigurata GRATUIT!!!
- transport asigurat GRATUIT!
- viza si permise de munca asigurate GRATUIT!
- contract 100% legat pe o perioada de minimum 1 an
- asigurari medicale asigurate GRATUIT!
- mediu de munca competitiv intr-o unitate de renume , de lux!

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov

www.gikov-consulting.com