SEF AGENTIE ORSOVA

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administreaza activitatea curenta, zilnica a agentiei din pozitia de conducator al acesteia, fiind responsabil in aceeasi masura pentru vanzari, operatiuni, creditare, managementul riscului si a resurselor umane.
-Contribuie la implementerea strategiei locale si realizarea bugetului sucursalei de care apartine.
-Promoveaza si implementeaza strategia bancii la nivelul agentiei, in toate aspectele (aplicabile): vanzare, creditare, operatiuni, personal, imagine.
-Contribuie si este responsabil de pregatirea continua a subordonatilor.
-Este responsabil de cresterea numarului de clienti activi, a numarului de operatiuni, a volumului depozitelor, creditelor si a calitatii acestora.
-Raspunde de satisfacerea integrala a nevoilor clientului

CERINTE

1.Experienta de lucru in sistemul bancar de minim 1 an, experienta anterioara pe o pozitie similara, constituie un avantaj
2.Studii superioare economice absolvite
3.Experienta de lucru cu clienti - vanzare, mententanta portofoliu clienti

Competente personale: flexibilitate, abilitati excelente de comunicare, inovativ, atitudine deschisa si prietenoasa vis-a-vis de clienti, spirit de observatie si sinteza, abilitati de organizare si coordonare a echipei, cunostinte bune de utilizare a PC-ului

BENEFICII OFERITE

- pachet de beneficii atractiv
- ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta
- traininguri de pregatire si perfectionare profesionala
- oportunitati de dezvoltare a carierei
- performante apreciate si recompensate

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»