Director Servicii si Operatiuni - Drobeta Turnu Severin

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza si raspunde de activitatea de livrare servicii si operatiuni conform standardelor de calitate
- Repartizeaza obiectivele si sarcinile specifice salariatilor din subordine, definind prioritatile de actiune;
- Organizeaza si coordoneaza activitatea operationala la nivelul agentiei asigurand conditiile necesare derularii unor fluxuri de lucru optime
- Stabileste impreuna cu Responsabilul de Clientela IMM/Corporate modul de abordare si rezolvare a nevoilor clientilor PJ in scopul furnizarii de servicii de calitate

CERINTE

- Studii superioare economice
- Minim 2 ani experienta in domeniul bancar, preferabil pe zona de operatiuni
- Detinerea de cunostinte generale din domeniul financiar/bancar
- Abilitati de coordonare si motivare a echipelor
- Cunostinte si abilitati operare PC
- Aptitudini de comunicare
- Orientare catre clienti
- Responsabilitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Beneficiile parteneriatului cu Raiffeisen Bank:
· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Raiffeisen Bank este un partener pe termen lung pentru toti clientii sai, oferind o gama completa de servicii financiare la standarde inalte si generand o rentabilitate peste medie a capitalului propriu.