Lucrator depozit

ANTAL International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea stocurilor de marfuri: operarea in stoc a miscarilor de marfa, verificare documentele, inventar de marfa etc. - Receptia marfurilor: cantitativa, calitativa - Manipularea marfii in depozitul firmei si organizarea spatiului de depozitare - Pregatirea marfurilor pentru livrarea catre clientii nationali si locali - Informatii despre stocuri - Livrari de marfuri catre clientii companiei (ocazional)

CERINTE

Studii medii - Persoana organizata, disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate - Bune abilitati de comunicare - Eficienta in lucrul individual si in echipa - Punctualitate, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariul net incadrare 1200 lei, fara bonuri de masa, transport gratuit de la statia de metrou Pacii pana la depozit (si retur), lucrul in 2 schimburi de 9 ore (8 ore activitate, 1 ora pauza); cele 2 schimburi alternative (o saptamana schimb 1: orele 6:30 - 15:30, saptamana urmatoare schimb 2:orele 13:00 -22:00, 3 pauze = 2 x 10 min + 1 pauza pranz 40 min), ore suplimentare se fac uneori in weekend si se platesc cu spor 100%. - O persoana harnica poate sa faca minim 1400 lei net si ajunge in 2 luni si la 1700 lei net, cu orele suplimentare, pana la max 2000 lei lunar. - Conditii de munca excelenta, fara depozite de frig, fara munca dificila si cu training, asistenta intensa pentru inceput. - Cantina interna excelenta, atmosfera in echipa foarte buna.

Executive Search and Selection, with multi-sectorial business domains and georgaphical territories, organised by

* Master Office in Bucharest, managed by Irina Vasile, with strong financial & general management background and 3 consultants who cover: IT&C, Banking & Finance, FMCG & Retail, Advertising & Media, Pharma & Medical, Tourism & Construction, Automotive and Financial Management.