VANZATOR GESTIONAR

INSTANT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampinarea clientilor
- consilierea clientilor privind produsele si serviciile oferite(instalatii termice , fitinguri , produse electrice)
- ofera informati clientilor magazinului intr-o maniera eficienta si politicoasa
- prezentarea si promovarea ofertelor companiei
- vanzarea si promovarea produselor companiei
- realizarea targetului de vanzari stabilit.
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- evidenta vanzarilor si a comenzilor
- evidenta stocurilor de marfa din magazin
- intretinere si amenajare magazin:
-asigurarea permanenta a curateniei in magazin si dependinte

CERINTE

experienta in activitate de vanzari (avantaj)
- cunostinte generale despre instalatii
- abilitati dezvoltate de comunicare, relationare, negociere si orientare spre client
- caracter comunicativ si inovativ, orientat catre atingerea rezultatelor;
-persoana serioasa si sociabila, energica si cu gandire pozitiva
-persoana cu simtul responsabilitatii si atentie la detaliile semnificative
-persoana motivata de rezultate
- studii medii finalizate
- abilitati foarte bune de exprimare verbal si in scris

BENEFICII OFERITE

pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati multiple de dezvoltare personala intr-un mediu prietenos

comert cu instalati sanitare, centrare termice, materiale de constructii