Tineri Profesionisti in domeniul Economic!

EDY Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Departamentul Financiar al edy Group cauta Tineri Profesionisti, motivati si dornici de a invata si de a se dezvolta alaturi de o companie romaneasca de succes, aflata ea insasi intr-un moment de plina dezvoltare!

Esti Tanar profesionist? Iti merge mintea? Vrei mai mult de la tine?
Hai la noi!

edy Group ~ cariere in miscare

CERINTE

Studii si Experienta
- Studii Universitare finalizate in domeniul Economic
- +2 ani de experienta in munca in domeniul Economic

Experienta intr-una din ariile:
- recuperare creante
- reconcilierea soldului la clienti
- analiza consumurilor specifice [de preferat combustibil]
- rapoarte de analiza pentru categorii de cheltuieli
- rapoarte de analiza a erorilor din sistem si propuneri de solutii de imbunatatire

Persoana ideala:
- Atentie sporita si abilitati de sesizare a erorilor
- Persoana organizata, planificata si "un om al cifrelor"
- Foarte bune abilitati de analiza a datelor/ trendurilor
- Competente in a propune solutii pentru erorile/ neconcordantele aparute
- Dinamism si initiativa in munca
- Persoana independenta, insa si un bun coleg

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial atractiv si posibilitati reale de dezvoltare profesionala!

edy Group - cariere in miscare

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in domeniul Logisticii din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare, Dispecerat si servicii de suport oferite clientlor EDY.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

EDY Group
cariere in miscare