Responsabil resurse - umane

GB MOTORS INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea de consultanta din domeniul legislatiei muncii tuturor departamentelor din firma (angajare, formare profesionala, negociere Contract Colectiv de Munca);
- relatia cu ITM-ul;
- intocmirea documentelor pentru repartitii de la AJOFM, a dosarelor medicale si de protectia muncii;
- alcatuirea de adeverinte diverse pentru personalul societatii si alte documente de evidenta personal;
- depunerea statelor de plata la ITM si plata contributiei la ITM,depunerea cartilor de munca si ridicarea lor, dupa caz;
- depunerea declaratiilor la finante si ridicarea certificatelor necesare pentru dosarele de licitatii;
- intocmirea ordinelor de plata in relatia cu Trezoreria;
- indosarerea documentelor contabile la finele fiecarei luni;
- intocmirea pontajelor la finele fiecarei luni;
- bugetarea cheltuielilor de personal: diurne, cazare, deplasari;
- legislatia muncii

CERINTE

-absolvent de studii superioare;
-experienta in activitati de resurse umane;
- gandire pozitive, comportament adecvat si stimulativ pentru dezvoltare;
-excelente abilitati de comunicare si relationare;
disponibilitate si rezistenta la munca in conditii de stres;
-persoana bine organizata, ordonata si cu mare productivitate a muncii
-responsabilitate maxima si loialitate

Dealer autorizat Peugeot ce isi desfasoara activitatea in showroom-urile din Deva si Petrosani.
Iti doresti o cariera de success ? Esti motivat, ambitios, tenace si caracterizat de un puternic spirit de echipa? Daca la intrebarea de mai sus raspunsul tau este afirmativ, atunci noi iti oferim sansa de a ni te alatura... Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti CV-ul tau insotit de o scrisoare de intentie.