Reprezentant Vanzari

PROGER COMLAC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si fidelizarea bazei de clienti;
- realizarea obiectivelor de vanzare lunare, trimestriale si anuale de vanzare si activarea in cadrul politicilor de marketing si vanzare ale companiei.
- atingerea obiectivelor de crestere a cotei de piata si a vanzarilor;
- dezvoltarea de relatii de lunga durata cu clientii activi sau potentiali si implementarea politicilor de promovare a produselor si solutiilor oferite de companie;
- raportarea la timp si cu acuratete catre management asupra activitatii proprii;

CERINTE

- experienta minim 2 ani in vanzarea directa
- capacitate buna de organizare, persoana riguroasa, organizata, orientata spre obiective si buna relationare cu clientii.
- limba engleza - foarte bine: scris/citit/conversational;
- cunostinte de lucru cu PC (word, excel, power point, outlook);
- carnet auto categoria B

BENEFICII OFERITE

Bonusuri atractive in functie de realizari.