REPREZENTANT VANZARI

TELEVIZIUNEA INFO HD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gasirea sponsorilor pentru emisiunile Televiziunii Info HD
Identificarea si contactarea potentialilor clienti
Promovarea pachetelor de publicitate
Incheierea de contracte cu clientii;

CERINTE

Bune abilitati de comunicare si relationare;
Putere de convingere;
Disponibilitate pentru activitate de teren;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Dinamic si motivat;
Experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Remuneratia se face in functie de performanta;
Formare si pregatire in vanzarea de servicii;
Acces in culisele unei televiziuni
Lucru in echipa, intr-o companie stabila;
Posibilitati de promovare.

Într-un spațiu local, în care interesul publicisticii de televiziune trebuie adaptat, televiziunea Info HD găsește calea cea mai bună de a transmite mesajele: simplu și potrivit cu o piață media cu cerințe specifice.
Deși tânără, televiziunea Info HD încearcă să își adapteze programul și stilul pe măsura reacțiilor pe care le are de la telespectatori.
Un avantaj special al televiziunii noastre este acela că are o acoperire de aproximativ 60.000 de telespectatori pe forma cea mai vizată, televiziunea prin cablu.
Din 2011, de când a apărut, Info HD s-a impus ca o televiziune dedicată telespectatorului hunedorean.
Distribuția producțiilor noastre în mediul online a lărgit cu mult și spațiul geografic și numărul de telespectatori.
A fi prezent, cu imagine și mesaj pe Info HD înseamnă a avea un public țintă extrem de important și care este interesat de ofertele și informațiile care țin de un spațiu bine definit. Acest lucru face din televiziunea noastră un mediu de presă serios, atractiv și cu o informație concentrată pe zona județului Hunedoara și a județelor din imediata vecinătate.
În plus, ofertele noastre de promovare sunt flexibile, adaptându-se mereu cerințelor clienților.
Prin intermediul interviurilor, reportajelor, știrilor și analizelor pe care le facem încercăm permanent să câștigăm încrederea telespectatorilor. Producțiile noastre urmăresc permanent valoarea informației și adaptarea ei la cerințele celor care ne urmăresc.
Info HD oferă imagine tuturor celor care cred în dedicație și profesionalism. De la consultanța simplă în vederea unor campanii de imagine, până la producții audio-video de cea mai înaltă calitate, Info HD creează pentru dumneavoastră varianta cea mai potrivită pentru a oferta simplu și eficient.