Reprezentant comercial-pentru judetul Hunedoara

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atingerea si depasirea target-ului specific
Acoperirea sistematica a ariei de responsabilitate, prin cresterea continua a numarului de clienti
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti
Imbunatatirea permanenta a abilitatilor de vanzare si a cunostintelor despre produse
Responsabilitatea respectarii termenilor contractuali cu clientii
Efectuarea de studii de piata

CERINTE

Experienta in vanzari, de preferinta intr-o pozitie similara, reprezinta un avantaj
Disponibilitate la program prelungit
Abilitati dezvoltate de negociere, de convingere
Bune abilitati de cultivare/ mentinere a relatiei cu clientii
Flexibil, dinamic
Comunica eficient
Responsabil
Orientat spre sarcina si focalizat pe rezultate

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL ATRACTIV
Training-uri de specialitate
Masina de serviciu, telefon

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.