OPERATOR INTERVIU - Zona de Vest: ARAD, ORADEA, RESITA, TIMISOARA, CARANSEBES, DEVA , HUNEDOARA

DAEDALUS Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in culegerea de date pe teren pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite, pentru orasele ARAD, ORADEA, CARANSEBES, RESITA, DEVA, HUNEDOARA si TIMISOARA
Metoda folosita este interviul face to face. Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

CERINTE

- minim studii medii
- timp liber (5h/zi)
- persoana dinamica
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- rezistenta la munca de teren
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (part-time sau project-based)
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii
- un mediu tanar si dinamic
- un venit atractiv pe baza de performanta

DAEDALUS Consulting este firma de top in domeniul marketing si cercetare a pietei.
Principalele servicii oferite de firma sunt: cercetarea de marketing (atat cantitativa cat si calitativa), servicii suport de marketing (profilari, intelligence, market research, data mining, modelari de marketing), consultanta.
Din februarie 2005 DAEDALUS este membra a retelei Millward Brown, corporatie aflata in top-ul mondial al furnizorilor de servicii pe segmentul evaluarii brand-urilor si a activitatilor de promovare a lor.
Puncte forte:
- organizatia ¿ ¿people oriented¿, profesionalism, implicare
- servicii de marketing cu valoare adaugata mare, orientare spre excelenta
Din februarie 2005 DAEDALUS este membra a retelei Millward Brown, corporatie aflata în top-ul mondial al furnizorilor de servicii pe segmentul evaluarii brand-urilor si a activitatilor de promovare a lor.