OPERATOR APROVIZIONARE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea obiectivelor specifice
- planifica si controleaza activitatea de aprovizionare de la furnizori

CERINTE

- minim studii medii
- abilitati de comunicare si prezentare
- atentie la detalii
- spirit de echipa
- capacitate de decizie
- cunostinte bune de utilizare a softurilor de circulatie (WORD, EXCEL)
- constituie avantaj experienta in activitatea de aprovizionare (relatia cu furnizori, negocierea termenilor, etc)

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
- programe de dezvoltare in domeniul aprovizionarii
- recompense financiare raportate la calitatea muncii prestate

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.