MECANIC AUTO

AUTOHAUS HUBER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea reparatiilor de mecanica auto din service-ul auto Opel Deva

CERINTE

- Scoala profesionala de specialita
- Permis de conducere cat. B.
- Experienta ¿n domeniu minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Conditii deosebite de lucru conform standardelor

In 2000 Autohaus Huber semneaza cu Opel precontractul de reprezentanta a acestuia pentru zonele Sibiu, Alba si Hunedoara.
In aprilie 2002 Autohaus Huber devine al 13 ?lea Dealer Opel din Romania .
Firma dispune de un Showroom cu o suprafata de 400 mp existand posibilitatea de vizionare a intregii game Opel.
Conducerea firmei se ocupa de specializarea personalului angajat prin cursuri de perfectionare in cadrul reprezentantelor Opel in Germania si Ungaria.
Momentan echipa Autohaus Huber se compune din 40 angajati.
In fiecare an, Autohaus Huber a fost unul din sponsorii principali la Raliul Liqui Moly Sibiu.