Manager Zonal - Retail / Magazine - zona Hunedoara

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si evaluarea activitatii magazinelor din subordine
- instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor
- cunoastrea pietei locale pentru stabilirea strategiilor de vanzare
- intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
- administrarea bugetelor
- implicarea puternica in activitatea magazinelor pentru realizarea obiectivelor propuse
- promovarea permanenta a companiei

CERINTE

- coordonarea unei echipe min 2 ani
- administrarea resurselor materiale min 2 ani
- experineta in vanzari min 3 ani
- administrare bugete
- studii superioare
- cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
- situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional
- dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala

BENEFICII OFERITE

-venit corelat cu realizarile, laptop, masina si telefon de servici
- oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

Euro-GSM - dealer Orange - a fost infiintata in 1997 la Cluj-Napoca. in prezent Euro-GSM detine peste 120 de magazine la nivel national si numara mai mult de 450 de angajati. Strategiile de a oferi si promova o gama variata de produse si servicii la inalte standarde de calitate si profesionalism au determinat dublarea anuala a numarului de clienti, iar Euro-GSM a devenit, la nivel national, una dintre cele mai puternice retele de magazine din domeniul telecom.