LUCRATOR COMERCIAL - HUNEDOARA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vinde produsele din magazinele Romstal catre clienti
-Consiliaza clientii in vederea vanzarii
-Aseaza marfa in raft tinand cont de standardele cerute
-Ajuta la incarcarea si livrarea marfii catre client

CERINTE

-Absovent studii medii
-Carnet cat. C
-Persoana dinamica, perseverenta
-Bune abilitati de comunicare si relationare
-Rezistent la efort fizic
-Atent la respectarea regulilor si standardelor de lucru

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv in piata din domeniu, mediu de lucru organizat, training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.