LACATUSI TEVARI - PIPEFITTERS URGENT pentru Germania si Olanda

Rimec Contracting

Job expirat

RESPONSABILITATI

LACATUSI TEVARI - PIPEFITTERS - sa cunoasca foarte bine desen izometric, sa execute lucrarile in santier conform acestor desene
Experienta de lucru pe proiecte petroliere-rafinarii sau nucleare

CERINTE

Lacatusii tevari vor sustine o proba de lucru specifica meseriei care consta in:
- modelarea din sarma conform desenelor izometrice
- aflarea lungimii unui tronson de teava din desen avand in vedere cotarea specifica
- proba practica de taiere, sanfrenare si pregatire a capetelor tevii in vederea sudurii (inclusiv afturi)

Candidati bine pregatiti profesional, motivati si seriosi, pentru lucrari de anvergura in Germania si Olanda

Candidatilor interesati li se ofera gratuit ore de pregatire teoretica in vederea imbunatatirii cunostintelor de izometrie.

BENEFICII OFERITE

Salariu: tevari 7,0 Euro net pe ora
Sa fie apti de munca in program prelungit de santier
Se asigura de catre angajator: transport, cazare si 3 mese pe zi
Program de lucru estimat la 55 ore pe saptamana

Nu se percepe comision si nici o alta taxa

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Internationala de Recrutare