Junior Credit Cards Advisor Deva Sales Center

ABN AMRO BANK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respecta programul de lucru, participa la toate intalnire de echipa
si sesiunile de training;
- Completeaza raportul de activitate zilnica si fisa companiei dupa
fiecare vizita;
- Indeplineste planul lunar si standardul de performanta;
- Indruma agentii noi angajati (formare in timpul muncii);
- Respecta indicatiile si directivele date de Managerii de Vanzari;
- Furnizeaza feedback deschis si sincer pentru Managerul de Vanzari si
Managerul de Marketing de produse asupra segmentelor clientilor vizati;
- Petrece 80% din timpul sau pe teren intalnind client,
prezentand/vanzand produsele de retail ale bancii, colectand aplicatiile si
referintele;
- Furnizeaza forcastul zilnic Managerului de Vanzari.

CERINTE

Calificare profesionala:

- Studii superioare finalizate;
- Min. un an de experienta in domeniul vanzarilor;
- O buna cunoastere a limbii engleze (cunoasterea altor limbi straine
constituie un avantaj);

Abilitati

- Foarte bune abilitati de comunicare, vanzare si perseverenta ;
- Spirit de echipa, lider, tenace si putere de lucru in conditii de
stress;
- Mare acuratete in munca;
- Bune cunostinte in aplicatiile Microsoft Office ;
- Orientat spre obiectiv si plan ;
- Stabilirea intalnirii cu clientii;
- Stabilirea componentelor variabile si fixe pentru munca depusa;
- Energic cu bune abilitati interpersonale;
- Abilitati de vanzare, tenacitate, meticulozitate, spirit de echipa .

ABN AMRO Bank is one of the leading international financial institutions, established in 1824 and operating in more than 65 countries. Following a significant growth and development in Romania, we are now looking for the