Introducere date in sistem informatic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea la diferite institutii pentru a introduce diverse date in baza noastra de date
- Documentarea a interactiunilor in sistemele specifice
- Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect.

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientate spre client
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp
- Abilitati de a folosi calculatorul, viteza mare de dactilografiere (MS Office obligatoriu)
- Auto-motivat si cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de performanta
- Echipa tanara si dinamica
- Provocari profesionale
- Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate
- Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic
- Oportunitati de promovare
- Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.