INGINER SERVICE

INSTANT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitati de punere in functiune si service pentru toate tipurile de centrale comercializate
Elibereaza autorizatii de functionare si asigura verificari tehnice periodice
Gestioneaza stocul de piese de schimb si consumabile necesare interventiilor

CERINTE

Studii superioare tehnice – specializare instalatii termice
Autorizatie ISCIR
Experienta de minim un an in domeniu
Experienta in relatiile cu clientii, abilitati de vanzare si promovare de solutii complete
Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor
Onestitate, diplomatie, bune abilitati de comunicare
Abilitati de cooperare, interrelationare si rezolvare a conflictelor
Orientare spre invatare, initiativa, capacitate de analiza
Harnic, perseverent, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
Disponibilitate la program prelungit si deplasari
Permis de conducere categ B

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv, in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate
• dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv
• participare la traininguri de specialitate atat in tara cat si in strainatate

Compania noastra se ocupa de comertul de materiale de constructii centrale termice, instalatii, electrice, electrocasnice, respectiv service centrale termice avand o experienta bogata in domeniu. In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatiile, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!