Director vanzari- Div. Unilever zona Vest

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-repartizeaza planul de vanzari pentru zona de responsabilitate
-monitorizeaza vanzarile, stocurile, creantele si discountul acordat clientilor
-monitorizeaza permanent piata din punct de vedere al situatiei economice concurente
-analizeaza rapoartele si activitatea agentilor comerciali si a merchandiserilor
-se ocupa de nivelul de pregatire al oamenilor din echipa sa si contribuie permanent la imbunatatirea acesteia
-stabileste rutele si segmentele de piata pentru fiecare agent de vanzari
-verifica zilnic rapoartele de vanzari ale agentilor, evaluand activitatea acestora vis-a-vis de gradul de acoperire al rutei zilei respective si al sortimentiei.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara minim 1 an;
- domiciliul in Bucuresti sau limitrof cu posibilitati de naveta;
- abilitati de negociere, organizare si planificare;
- aptitudini de comunicare, spirit de echipa;
- permis de conducere categoria B - minim un an experienta

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant in concordanta cu performantele obtinute
-lucru intr-o echipa dinamica

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.