Director Statie Radio (KISS FM Deva)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea si organizarea activitatii postului de radio (SBS Broadcasting Media);
- vanzarea de publicitate radio;
- promovarea imaginii in zona alocata;
- managementul relatiilor cu clientii, colaboratorii, institutii (CNA, ANRCTI, primarie, prefectura);

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- experienta intr-o pozitie de conducere (minim 1 an);
- buna cunoastere a limbii engleze;
- abilitati operare PC;
- permis de conducere categoria B;
- experienta in vanzari (avantaj);
- experienta in domeniu: radio, publicitate, PR (avantaj);
- participare la cursuri de tehnica audio (avantaj).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute.

Smart Training, companie care ofera servicii complete de resurse umane, asista SBS Broadcasting Media in procesul de selectie a unei persoane pentru postul de DIRECTOR STATIE RADIO (Deva).