DIRECTOR MAGAZIN- D E V A : IRECSON

IRECSON RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana angajata pe acest post va avea ca atributii:
-contribuie la elaborarea strategiei de dezvoltare a magazinului si la stabilirea obiectivelor imediate
- stabileste procedurile de lucru
-intocmeste planul de vanzare, analizeaza rapoartele de vanzari
-conduce si coordoneaza activitatile de inchidere si de deschidere a magazinului
-urmareste si controleaza stocul de marfa
-supervizeaza comenzile de marfa, functionalitatea spatiului de vanzare, receptia de marfa
-supervizeaza functionalitatea dotarilor tehnice ale incintei: spatii frigorifice, iluminatul interior si exterior, instalatii de ventilare, instalatia de prevenire a incendiilor, bazinul de apa, statia de epurare a apei
monitorizeaza siguranta si securitatea in cadrul magazinului
-supervizeaza bugetul cheltuielilor de reclama si publicitate.
-intocmeste planul de personal si organigrama si participa la selectia de personal

CERINTE

-Experienta intr-un post similar minim 1 an
-participarea la deschiderea unui magazin
-abilitati manageriale
-aptitudini interrelationale
-comunicare, organizare, persoana activa, dinamica

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial dosebit de atractiv, locuinta de serviciu, masina, telefon

Since 1991, one of the most dynamic business consultancy centers. Recruiters, trainers, teachers and psychologists support you in finding best-tailored HR solutions.