DIRECTOR EXECUTIV LUGOJ – Grup de firme

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o un grup de firme cuprinzand o universitate, o societate de media: ziar, radio, TV, o librarie si o tipografie.

RESPONSABILITATI:
• Sa dezvolte activitatea, imaginea si oferta de servicii a grupului de firme
• Sa desfasoare activitati de analiza a pietei si a competitorilor
• Sa faca propuneri de dezvoltare si sa urmareasca realizarea lor prin proiecte de dezvoltare concrete
• Sa administreze activitatea zilnica a firmelor din grup
• Sa propuna si sa raspunda in consecinta de implemetarea de noi proiecte pentru optimizarea activitatii pe care o conduce.

CERINTE

• Studii superioare economice: marketing, vanzari, financiar
• Experienta: minim 3 ani intr-o pozitie relevanta (de conducere, coordonare, management echipe si societati
• Limba engleza – nivel avansat
• Viziune, propuneri, initiativa, solutii, finalitate, comunicare, lucru in echipa, team leader
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
• Foarte bune abilitati organizatorice
• Abilitati de rezolvare a problemelor.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant, inluzand beneficii si bonusuri in functie de performante
• Masina de serviciu, telefon, laptop.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.