Coordonator Vanzari Full time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

1. Formezi si dezvolti continuu propria echipa de Consilieri Financiari;
2. Motivezi structura proprie si esti responsabil de realizarea obiectivelor stabilite de companie;
3. Participi activ prin training si intalniri de vanzare la realizarea obiectivelor echipei;
4. Extinzi, imbunatatestisi administrezi continuu portofoliul de clienti

CERINTE

Daca esti o persoana:

• Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara;
• Dornica sa aiba un statut independent ca PFA sau SRL;
• Cu abilitati remarcabile de comunicare si relationare;
• Organizata si orientata catre rezultate;
• Cu calitati de leader;
• Dornica sa progreseze ca manager,
te asteptam sa ne convingi ca TU meriti sa faci parte din cea mai motivata si motivanta echipa de vanzari de produse financiar-bancare din Romania.
Experienta in coordonarea de echipe reprezinta un avantaj, dar nu o conditie.

BENEFICII OFERITE

Venituri substantiale, in functie de performanta, sub forma de comision+bonusuri+componenta fixa ( in functie performantele atinse de echipa ta );