Coordonator Transport - Deva, Timisoara

Edy Spedition International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si controlarea activitatii de transport intern si international din coloana sa;
- Primeste si confirma comenzile de transport;
- Transmite conducatorilor auto detalii despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii);
- Prelucreaza saptamanal rapoartele primite;
- Furnizeaza informatii conducatorilor auto despre activitatea desfasurata si rezultatele obtinute;
- Tine evidenta personalului din subordine.

CERINTE

- Experienta minim 1 an in coordonarea transporturilor;
- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte avansate de PC;
- Capacitate de decizie, de rezolvare a problemelor;
- Perseverenta, rigurozitate si seriozitate;
- Disponibilitate la deplasari / delegatii.

BENEFICII OFERITE

- In urma interviului

Grupul edy coroboreaza munca a sute de angajati pentru a oferi solutii optime de transport si logistica, totul pentru a satisface exigentele clientilor la cele mai inalte standarde europene.