Coordonator Transport - Deva

Edy Spedition International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Disponibilitate pentru detasare in Bucuresti;
Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de transport intern din coloana sa;
Primeste si confirma comenzile de transport;
Transmite conducatorilor auto detalii despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii, etc.);
Prelucreaza saptamanal rapoartele primite;
Furnizeaza informatii conducatorilor auto despre activitatea desfasurata si rezultatele obtinute;
Tine evidenta personalului din subordine; etc.

CERINTE

Studii superioare;
Cunostinte de PC;
Capacitate de decizie, de rezolvare a problemelor;
Fermitate, perseverentã, consecventã, rigurozitate si seriozitate;
Posibilitatea de dezoltare profesionala;
Colectiv tanar si profesionist;
Disponibilitate la deplasari / delegatii.

BENEFICII OFERITE

In urma interviului

VOR FI INVITATI LA INTERVIU NUMAI CADIDATII SELECTATI!

DESCRIEREA FIRMEI

www.edyspedition.ro