CONSULTANT VANZARI SHOWROOM DEVA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

prezinta si promoveaza produsele Romstal din gama obiecte sanitare si ceramice
asigura consultanta de specialitate clientilor Romstal
negociaza oferte de vanzare
incheie contracte pentru vanzarea produselor pe baza de comanda

CERINTE

Absolvent studii medii/ superioare
Experienta in vanzari minim 2 ani reprezinta un avantaj
Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
Atitudine pozitiva si orientare catre client
Prezenta agreabila
Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial competitiv in piata din domeniu, mediu de lucru organizat, includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1300 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.