consultant vanzari

GB MOTORS INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prospectarea pietei potentialilor clienti;
-intretinerea unei colaborari permanente si prospere cu clientii din portofoliul existent cat si cu potentialii clienti;
-consilierea clientilor cu privire la atoturisme si la modalitatile de finantare in vederea achizitionarii unui autoturism;
-intocmirea rapoartelor de activitate saptamanala si lunara;
-intocmirea documentatiei necesare procesului de achizitionare-livrare;
-realizarea targetului lunar;

CERINTE

-studii superioare;
-cunostinte operare PC (Internet, pachetul Microsoft Office)
-spirit de initiativa si diplomatie;
-gandire strategica si flexibila;
-abilitati bune de comunicare si organizare;
-orientare spre rezultat;
-capacitate de autoperfectionare, integrare si asimilare rapida a informatiei;
-flexibilitate si disponibilitate la program prelungit;
-spirit de echipa dezvoltat si capacitate reala de a luare a deciziilor in conditii de stress;
-experinta in vanzari reprezinta un avantaj semnificativ;

Dealer autorizat Peugeot ce isi desfasoara activitatea in showroom-urile din Deva si Petrosani.
Iti doresti o cariera de success ? Esti motivat, ambitios, tenace si caracterizat de un puternic spirit de echipa? Daca la intrebarea de mai sus raspunsul tau este afirmativ, atunci noi iti oferim sansa de a ni te alatura... Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti CV-ul tau insotit de o scrisoare de intentie.