CONSILIER VANZARI

TOTAL SERVICOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzarea de piese si subansamble auto catre beneficiari in cadrul firmei
- generarea de comenzi pentru piese si subansamble auto
- urmarirea,verificarea si mentinerea stocului de piese auto

CERINTE

- experienta intr-un post similar -domeniu aprovizionare/vanzare AUTO & PIESE SCHIMB
- cunostiinte solide operare PC
- posesor permis auto cat.B

BENEFICII OFERITE

- se ofera conditii de lucru deosebite intr-o ambianta moderna si in cadrul unei echipe dinamice.
- se acorda decontarea cheltuielilor de deplasare pentru persoanele cu domiciliul in afara municipiului de resedinta a firmei
- bonificatii in functie de rezultatele obtinute

Infiintata in 1994,compania noastra s-a axat ca obiect de activitate ,pe vanzarea de piese si subansamble auto.Orientarea ei spre calitate si urmarirea nevoilor clientului s-a materializat printr-o continua dezvoltare a portofliului de produse oferite beneficiarilor si nu in ultimul rand printr-o recunoastere pe piata de profil ca lider in asigurarea unui raport calitate/pret optim