Colaborator

Birou de MEDIATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti, persoane in conflict, care doresc solutionarea conflictului intr-un mod mai ieftin, mai rapid si confidential 100%.
www.medieredeva.ro
Aceasta oferta se adreseaza persoanelor fizice si juridice indiferent de conflictul pe care acestea il au, indiferent daca conflictul a fost sau nu inaintat spre solutionare instantei de judecata.

CERINTE

Cunoasterea domeniului in care urmeaza sa isi desfasoare activitatea (prin intermediul trainingurilor)
Bune abilitati de comunicare, hotarat, motivat, inteligent.
Preferabil persoane care au lucreaza in domeniul bancar, asigurari, vanzari.
Experienta juridica nu este obligatorie. Fara limita de varsta.

BENEFICII OFERITE

100 lei (minim) pentru fiecare client adus in firma.

Medierea reprezinta alternativa la instanta de judecata pentru solutionarea conflictelor.
Avantajele medierii in comparatie cu instanta de judecata sunt prezentate pe www.medieredeva.ro la rubrica "Avantajele Medierii".
Tel:0723204997