Client misterios / Mystery shopper / Evaluator

SC SMART RESULTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evaluatorul (clientul misterios, mystery shopper-ul) trebuie sa viziteze diferite magazine, banci, farmacii, etc. In cadrul fiecarei vizite, evaluatorul trebuie sa joace, incognito, rolul unui client interesat de achizitionarea anumitor produse. Trebuie sa urmareasca si sa evalueze pe parcursul vizitelor diferite aspecte din magazinele evaluate (curatenia in magazin, aranjarea produselor, comportamentul angajatilor, abilitatile de vanzare ale angajatilor etc.) pe baza unor scenarii bine definite, puse la dispozitie de firma.
Cautam evaluatori din Sighisoara, Targu Mures, Gheorgheni, Deva si Bistrita.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

spirit de observatie bine dezvoltat
memorie
capacitate de a respecta deadline-urile
acces permanent la internet
abilitati dezvoltate de comunicare
abilitati de baza in utilizarea MICROSOFT WORD si a internetului
punctual
serios
si...sa-i placa sa faca cumparaturi

DESCRIEREA FIRMEI

Realizarea studiilor de piata.