Assistent Shop Manager - Deva, Hunedoara

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-secondarea Shop Manager-ului in coordonarea activitatii magazinului
- participare la conducerea echipei
- participare la instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor
- intocmirea periodica a unor rapoarte de activitate
- implicare in vanzarea produselor si serviciilor
- monitorizarea resurselor materiale ale punctului de lucru
- coordonarea si monitorizarea activitatii magazinului astfel incat sa se atinga obiectivele propuse
- promovarea permanenta a companiei

CERINTE

- coordonarea unei echipe min 1 ani
- administrarea resurselor materiale min 1 ani
- experineta in vanzari min 2 ani
- cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
- studii superioare
- dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala
- situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional

BENEFICII OFERITE

venit corelat cu activitate (comision vanzari)
sanse reale de dezvoltare profesionala (training-uri)
posibilitati de promovare

Misiunea Euro GSM: Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti

Ne ghidam munca dupa cateva concepte de valoare: Dinamism si Flexibilitate, Dezvoltarea performantei si Spirit intreprinzator, Initiativa si Responsabilitate, Comunicare deschisa si Atitudine constructiva, Incredere reciproca si Spirit de
echipa, Onestitate si Respect.

Datorita acestei viziuni „de succes” ne adaptam permanent cu rezultate extraordinare la un mediu de business dinamic si foarte competitiv, fiind caracterizati de o capacitate deosebita de invatare si de pasiunea investita in munca.

Apreciem atat competitivitatea, cat si integritatea oamenilor nostri, investim in dezvoltarea lor