Asistent marketing

QUASAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-conceperea si implementarea campaniilor promotionale
-mentinerea relatiilor cu agentiile de publicitate si cu tipografiile
-realizarea materialelor de comunicare si promovare (oferte speciale, brosuri etc)
-supravegherea atenta a concurentei
-colaborare cu toate magazinele si departamentele firmei

CERINTE

-persoana dinamica, perseverenta si cu spirit de echipa
-capacitate de organizare buna si rezistenta la presiunea termenelor limita
-cunostinte operare PC - nivel avansat (Word, Excel, Power Point, Internet)
-cunostinte limba straina (engleza - obligatoriu)
-disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
-carnet de conducere categoria B
-domiciliul din Deva
-studii superioare (marketing,comunicare, jurnalistica) si experienta in marketing reprezinta avantaje

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si multiple beneficii
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, intr-un mediu modern, profesional si in plina dezvoltare