ANGAJEZ SOFER 3,5 TONE - DOMICILUL HUNEDOARA

MM AUTO PARK

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJEZ SOFER pentru sprinter tip prelata 3,5 TONE

OBLIGATORIU EXPERIENTA in transportul rutier de marfuri intern/international = MINIM 1 AN (cei care nu au experienta, rog nu ne pierdeti timpul inutil)

CERINTE

- domicilul stabil in Judetul Hunedoara
- permis de conducere B ideal categoria C
- cazier judiciar/rutier curat
- examene medicale valabile
- sa aibe in proprietate personala un imobil
- disponibilitate la program prelungit
- cunostinte minime de mecanica

BENEFICII OFERITE

SALARIU : 2,000 RON NET/ 1 LUNA

De retinut :
Posibilitate de Promovare Salariala (in functie de cum contribui la dezvoltarea firmei)
Se ofera Conditii la Standart European
Societatea noastra se axeaza pe TRAFIC IN TARA - DISTRIBUTIE

ANGAJATUL IDEAL : referinte de la ultimul angajaT

Depune CIV-ul aici
sau suna la
0728 433.885 (dupa orele 13,00)
Dl Mircea Moldovan

MMautopark este o societate cu capital integral romanesc, ce activeaza pe piata din 1999