AGENT VANZARI

SC PROFIPET COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea afacerii companiei prin atingerea in zona alocata a volumelor de vanzari si a obiectivelor calitative impuse de politica de vanzari a firmei;
Prezinta compania, produsele comercializate si serviciile oferite de companie;
Stabileste si mentine relatia cu clientii;

CERINTE

Bune abilitati comunicare;
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Persoana orientata catre rezultate;
Sprit de competitie;

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie cu o experienta de peste 15 ani pe piata pet food;
Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonuri de masa, bonus in functie de performanta);

SC PROFIPET COM SRL este cea mai mare companie de distributie hrana si accesorii pentru animale din Romania, cu o experienta de peste 15 ani.
Echipa de vanzari Profipet este ambitioasa, orientata catre rezultate, pro-activa, cu inalte standarde de calitate.
Daca doresti sa fii parte integranta din echipa noastra de succes aplica la acest post!