Agent Vanzari

SC TOUR IMPEX GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei : scule electrice Bosch si utilaje pentru constructi;
- mareste portofoliul de clienti.
- mentinerea relatiilor cu clientii actuali, preluarea comenzilor, recuperare solduri clienti;
- identificarea potentialilor noi clienti in zona alocata;
- monitorizarea cerintelor si nevoilor clientilor si actionarea in vederea satisfacerii acestora;
- creearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- cunoscator al pietei de constructii, comunicativ, dornic de afirmare;
- capacitate de comunicare;
- orientare catre client si catre rezultate;
- capacitate de organizare si planificare;
- excelente abilitati de vanzator;
- excelente abilitati de relationare cu clientii;
- minim studii medii;
- limba engleza reprezinta un avantaj;
- carnet conducere catg. B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comisioane si bonusuri din vanzari, tel. mobil, auto de serviciu

Distribuitor autorizat scule electrice, motounelte, centrale termice, utilaje pentru constructii si utilaje pentru curatenie.