Agent call center

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie specializata in servicii de contact center este in cautare de AGENTI CALL CENTER pentru sediul situat in Hunedoara.

Descrierea jobului:
- Activitate de telesales - limba romana;
- Initierea apelurilor telefonice catre persoane din baza de date in vederea promovarii si vanzarii serviciilor si produselor companiei;
- Analizarea cerintelor clientilor si oferirea de consultanta privind caracteristicile produselor si serviciilor companiei.

CERINTE

- Abilitate de comunicare prin telefon;
- Orientare catre client;
- Dorinta de invatare si de a evolua pe plan profesional.

BENEFICII OFERITE

- Locatie usor accesibila in orasul Hunedoara;
- Pachet salarial format din salariul de baza + comision + bonusuri de performanta;
- Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
- Program de lucru flexibil, de Luni - Vineri, full time (8 ore) sau part time (4 sau 6 ore);
- Training de specialitate;
- Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
- Siguranta locului de munca si respect fata de salariat.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.