Zidar in Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Zidar
Cărămizi / specialiști în faianță / specialiști în baie
2 Necesar personal 4
3 Descriere
Renovari vile de lux
4 Locatie/ Tara Danemarca/https://www.visitdenmark.com/
5 Data de sfarsit Contractul este cuprins intre 4 saptamani si 2 ani
6 Masa nu este asigurata
7 Cazare asigurata de angajator lacostul cuprins intre 3000-5000 de DKK intre 400 -670 euro pe luna
8 Salariu brut 170DKK = 22.75 EURO
Plus banii de concediu si plata pentru zilele de sarbatoare 12,5%
9 Program de munca 37 de ore pe saptamana
10 Transportul Romania-Danemarca Suportat de candidat .
11 Asigurari Medicale Da
12 Asigurari sociale Da
13 Concediul Anual Platit
12,5% din salariu brut
14 Zile de sarbatoare legale nationale Platite: cel puțin 4% pe lună din salariul brut,

CERINTE

14 Limbi straine Engleza la nivel mediu
15 Diploma/ Certificat Da-diploma de calificare
16. Experienta necesara Minimum 5 ani in constructii/reparatii vile de lux
17 Permis de conducere Nu este necesar
18 Recomandare de la un fost angajator Da este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.