Zidar /Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Zidar
2 Necesar personal 4
3 Descriere

zidirea zidurilor din afara și din interiorul caselor, clădirilor de apartamente și clădirilor de birouri și fabric, din caramida si piatra.
Construcție de coșuri de fum, șeminee, așezare de ardezie și placi de acoperiș, montare de gresie pentru pereți și pardoseli, turnare din beton, realizarea scărilor din beton și pietre și așa mai departe.

4 Locatie/ Tara Danemarca/https://www.visitdenmark.com
5 Data de sfarsit Contractul este cuprins intre 4 saptamani si 2 ani
6 Masa nu este asigurata
7 Cazare asigurata de angajator lacostul cuprins intre 3000-5000 de DKK intre 400 -670 euro pe luna
8 Salariu brut 145 DKK = 19.41 EUR
Salariul net minimum 1,913.25 DKK = 1,913.25 euro pe luna

Cu banii de concediu si plata pentru zilele de sarbatoare se ajunge la un salar 16,594,55 DKK=2,221.26 pe lună.

9 Program de munca 37 de ore pe saptamana
10 Transportul Romania-Danemarca Suportat de candidat .
11 Asigurari Medicale Da
12 Asigurari sociale Da
13 Concediul Anual Platit

CERINTE

12,5% din cei 23.248 DKK lunar BRUT, ceea ce echivalează cu 2.906 DKK în plus pe lună pentru concediu

14 Zile de sarbatoare legale nationale Platite: cel puțin 4% pe lună din salariul brut, care este egal cu 929,92 în plus pe lună.
14 Limbi straine Engleza la nivel mediu
15 Diploma/ Certificat Da-diploma decalificare
zx16. Experienta necesara Minimum 5 ani
17 Permis de conducere Nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.